Неординарно оформлена натяжна стеля стане родзинкою вашого інтер'єру. Додасть йому виразність, допоможе створити приємну атмосферу і зробить обстановку по-справжньому затишною.

Особливо цікавим і незвичним варіантом є натяжні стелі з фотодруком. Це не просто частина обробки приміщення, а самостійний декоративний елемент, за допомогою якого ви зможете створити по-справжньому ексклюзивну дизайнерську композицію. Яскраві зображення на стелі освіжать інтер'єр, додадуть йому індивідуальність і допоможуть створити настрій. Такі стелі відмінно виглядають в спальні, вітальні, передпокої, адже ви можете вибрати абсолютно будь-яке зображення!

Компанія «BRITON» пропонує безліч різноманітних сюжетів для зображень на стелі у Хмельницькому. Це природне хмарне або зоряне небо, абстракція, натюрморти, дитячі картинки і багато іншого.

Компанія «BRITON» для створення артдруку застосовує тільки якісне обладнання, такі художні стелі прослужать Вам довго і навіть через 15 років не втратять свою привабливість.

Для замовлення натяжних стель телефонуйте нашим менеджерам!

 +38 (0382) 70-60-05

 +38 (093) 929-89-49

 +38 (097) 050-05-50