Одним з кращих способів додати інтер'єру індивідуальність та зробити його більш яскравим і незвичайним є встановлення точкових світильників. Такі стелі будуть однаково добре виглядати та в просторій вітальні, і в невеликій спальні − вони стануть відмінним доповненням для будь-якого приміщення, незалежно від його дизайнерського рішення та розмірів.

Компанія «Briton» співпрацює з провідними виробниками та постачальниками світлової продукції та має у своєму арсеналі все необхідне для освітлення сучасного будинку, квартири або офісного приміщення (декоративне точкове освітлення, вбудовані світильники, світлодіодну продукцію).

Ми можемо запропонувати вам широкий вибір натяжних стель зі світлодіодним підсвічуванням: білі, кольорові, матові, глянцеві, однотонні,двокольорові, дзеркальні, перламутрові, однорівневі, з застосуванням складних об'ємних конструкцій. Перегляньте нашу галерею − тут неодмінно знайдеться варіант, який стане ідеальним доповненням для вашого інтер'єру. Крім того, ми можемо розробити для вас ексклюзивний дизайн або виготовити натяжну стелю за вашими ескізами.

Для того, щоб замовити освітлення стель у Хмельницькому зв’яжіться з нашим менеджером за контактним телефоном:

+38 (0382) 70-60-05

+38 (093) 929-89-49

+38 (097) 050-05-50