Вибір натяжної стелі грає важливу роль в створенні цілісного інтер'єру в приміщенні. Існує багато варіантів оформлення стелі, але їх можна розділити на дві основні категорії: однорівневі та багаторівневі різної форми та складності. Також, на етапі опрацювання дизайну важливо визначитися з фактурою полотна, щоб стеля вписувався в загальний стиль інтер'єру приміщення і гармонійно з ним поєднувалась.

Полотна натяжних стель бувають трьох фактур: матові, глянцеві та сатинові.

Матове полотно створює візуальний ефект пофарбованої стелі,глянцеве значно покращує освітленість кімнати, внаслідок чого приміщення візуально стає більше. Сатинове полотно візуально не збільшує приміщення, але надає блиск стелі.

За допомогою кольору полотна і візерунка можна зробити на стелі головний акцент або підкреслити деталі інтер'єру, тому він грає дуже велику роль.

Використання багаторівневих конструкцій при оформленні стелі робить інтер'єр більш виразним і дозволяє створити оригінальну схему освітлення, розмістивши джерела світла на різних ярусах. Такі натяжні стелі ефектно виглядають в будь-якому приміщенні, візуально збільшуючи його обсяг.

Особливо цікаво виглядає натяжна стеля, кожен з рівнів якого має свій колір і фактуру. Такі стелі дозволяють поділити кімнату на окремі зони або виділити функціональні ділянки.

Для того, щоб замовити натяжні стелі у Хмельницькому та Хмельницькій області зв’яжіться з нашим менеджером за контактним телефоном:

Наші контактні телефони:

+38 (097) 050-05-50

 +38 (0382) 70-60-05

 +38 (093) 929-89-49

Ми допоможемо обрати найкращий варіант для Вас!!!